Kısa Bir Süre Katı Yiyeceklere Ara Vermek İster Misiniz?

Kısa sürede şehir hayatının yorgunluğunu üzerinden atarak, katı gıda tüketmeden arınmak isteyenler için uygundur. Detaylı bilgi almak isterseniz 02123233010 Hizmet Hattımızdan arayabilirsiniz ya da telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Fırsatı kaçırmayın!

Rafinera Juice Nedir?

Juice Cleanse, kısa bir süre katı yiyecek tüketmeden, besin değeri yüksek, vitamin ve mineral dolu cold press içecekler ve kaju sütü gibi protein ağırlıklı juice’larla beslenme yöntemidir. Rafinera Juice paketlerinin amacı katı yiyeceklerden kısa bir süreliğine uzak durarak sindirim sistemimizin rahatlamasına ve vücudumuzdaki toksinlerin atılmasına, hücrelerimizin yeniden yapılanmasına yardımcı olmaktır.

Genelde 3 gün yapılması önerilen Rafinera Juice programları ayda bir gibi düzenli aralıklarla tekrarlanabilir. Daha kısa yapılan programlar ise daha sık tekrarlanabilir.

Yapmak istediğin juice paketini ve kaç günlük program istediğini seç, taze olarak hazırlayıp, el değmeden teslimat ile kapına kadar teslim edelim. Rafinera Juice programları, meyve-sebze suyu ve kuruyemiş sütlerinden oluşan, gün boyunca tüketilecek 6 içecekten oluşur. Gün boyunca kapakları 1'den 6'ya kadar numaralı içecekleri sırasıyla, yaklaşık ikişer saat arayla içip başka bir şey yememek gerekiyor.

Neden
Rafinera Juice?

Taze ve Doğal

Dönemine uygun en taze ürünler günlük olarak alınıp, sipariş üzerine sıkılır. Hiçbir katkı maddesi içermez.

Raw

Çiğdir, maksimum seviyede vitamin, mineral ve enzim barındırır.

Şeker İlavesiz

İlave şeker içermez. İçeriğinde sadece meyve-sebzeler, kuruyemiş sütleri ve onların barındırdığı besin değerleri vardır.

Vegan

Hayvansal protein içermez.

Pastörize Edilmemiş

Isıl işlemden geçmez, pastörize değildir. Bu sayede besin değerlerini korur.

Cold Pressed

Hidrolik presler ile soğuk sıkım uygulandığından normalden 3-5 kat daha fazla besin değeri içerir.

Rafinera Juice Süreci

Juice paketini seç.
Sana özel hazırlanan Juice’ların soğuk olarak kapına gelsin.
Tazeliğini koruması için buzdolabında sakla.
Kapaklardaki numara sırasına göre içmeye başla.

Rafinera Juice Programları