Yükleniyor...

Ürün Bilgisi
Toplam Kalori: kalori

Adet:
Seçeceğiniz ürünler tek seferde teslim edilecektir. Ürünler teslimat sonrası besin değerlerini 3 gün korurlar. Tek seferde en fazla 3 günlük sipariş verilmelidir.
Seçilen Adede Göre
Birim Fiyat Düşmektedir.
TL / 1 Günlük
Toplam Tutar: TL
BESİN DEĞERLERİ
ENERJİ KARBONHİDRAT PROTEİN YAĞ
* Set içeriğinin toplam besin değerleridir

DİĞER JUICE PROGRAMLARI
DİĞER RAFİNERA ÜRÜNLERİ
Classic Beslenme Planı

Classic paketlerimizde kalori, karbonhidrat, protein ve yağ oranları diyetisyenler tarafından hazırlanmış 5 öğün yemek her sabah kapınıza teslim edilir. Rafinera Classic kutularında günlük 1100 - 1500 - 1900 kalori içeren 3 seçenek vardır. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

Protein Plus Beslenme Planı

Protein Plus menümüz spor yapan ve protein oranı yüksek, karbonhidrat oranı düşük yemekler tüketmek isteyen kişilerin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır. Günlük ortalama 165 gr’a kadar protein içeren beslenme planımız spor eğitmenleri ve diyetisyenlerimiz tarafından spor yapanlar ve yüksek proteinli beslenmek isteyenler için düşük karbonhidrat, yüksek protein prensibi ile planlanmıştır. Günlük 1300 - 1700 - 2100 kalori içeren 3 seçenekten dilediğiniz her sabah kapınıza teslim edilir.