Yükleniyor...

Ürün Bilgisi
Toplam Kalori: kalori

Adet:
Seçeceğiniz ürünler tek seferde teslim edilecektir. Ürünler teslimat sonrası besin değerlerini 3 gün korurlar. Tek seferde en fazla 3 günlük sipariş verilmelidir.
Seçilen Adede Göre
Birim Fiyat Düşmektedir.
TL / 1 Günlük
Toplam Tutar: TL
BESİN DEĞERLERİ
ENERJİ KARBONHİDRAT PROTEİN YAĞ
* Set içeriğinin toplam besin değerleridir

DİĞER JUICE PROGRAMLARI
DİĞER RAFİNERA ÜRÜNLERİ
Classic Yemek Paketi

Classic yemek paketlerimizde kalori, karbonhidrat, protein ve yağ oranları diyetisyenler tarafından hazırlanmış 5 öğün yemek her sabah kapınıza teslim edilir. Rafinera Classic kutularında günlük 1100 - 1500 - 1900 kalori içeren 3 seçenek vardır. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

Protein Plus Yemek Paketi

Protein Plus menümüz spor yapan veya protein oranı yüksek, karbonhidrat oranı düşük yemekler tüketmek isteyen kişilerin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır. Günlük ortalama 165 gr’a kadar protein içeren yemek paketlerimiz spor eğitmenleri ve diyetisyenlerimiz tarafından spor yapanlar ve yüksek proteinli beslenmek isteyenler için düşük karbonhidrat, yüksek protein prensibi ile planlanmıştır. Tercihinize göre günlük 1300 - 1700 - 2100 kalori içeren 3 seçenekten biri her sabah kapınıza teslim edilir.

İki Kişilik Yemek Paketi

EvdeKal yemek paketlerimiz evden çalışan, sağlıklı ve güvenli beslenmek isteyen, yemek yapmak istemeyen kişiler için sadece öğlen ve akşam yemeği olarak planlanmıştır. Günlük 2 adet öğlen ve akşam yemeği içeren yemek paketimiz tercihinize göre düşük kalori veya yüksek protein seçenekleri ile sunulmaktadır. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen yemeklerinizi her gün kapınıza sipariş verebilirsiniz.

Ofis Yemek Paketi

Ofis yemek paketimiz her gün öğlen yemeğinde “ne yiyeceğim, nerede yiyeceğim” düşüncesi olanlar için paketli, güvenli, hijyenik ve lezzetli yemekler ile hazırlanmaktadır. Paket yetişkin bir bireyin bir öğlen öğününde doyabileceği miktar ve çeşitte lezzetli yemekleri içerir. El değmeden, en hijyenik ortamda, günlük olarak taze  ürünler ile hazırlanan yemeklerimizi dilediğiniz günlerde temassız teslimat ile ofisinize getirtebilirsiniz.

Reset Arınma Yemek Paketi

Reset menüleri vücutta birikmiş toksinlerin atımına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Arınma sürecinde sadece sıvı tüketmek istemeyip, hem sıvı hem de katı besinler ile vücudunu toksinlerden arındırmak isteyenler için diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan Reset arınma yemek paketimiz içeriğindeki süper besinler ve cold pressed sebze meyve karışımı Rafinera Juice’lar ile 3 günde vücudu vitamin, mineral ve canlı enzimlerle besleyen bir temizlenme programıdır.