CLASSIC

RAFİNERA CLASSIC PAKETİ

Kilo vermek için uygulaması zor, sağlığınıza uymayan diyet programlarına girmek ve “diyet” olarak adlandırılan lezzetsiz yemeklere mahkûm olmak zorunda değilsiniz.

Rafinera Classic paketleri ile ilk hedefimiz vücudunuzda depolanan yağları yakarak en hızlı şekilde kilo kaybınızı gözle görülür hale getirmektir. Kilo verme ve form koruma konusunda başarı oranımızın %92’lere ulaşmasının sırrı Classic menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Classic paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Sağlıklı beslenmek, kilo vermek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

ÖRNEK
MENÜLER

Rafinera'lı hayatınızda sizi nasıl tatların beklediğini merak ediyorsanız, örnek menülerimize göz atabilirsiniz. Rafinera beslenme planlarında günlük menüler, her iki beslenme planının kendi prensiplerine göre, uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygun olan kalori ve bu kalorinin karbonhidrat, protein, yağ dağılımları yapılarak özenle hazırlanmaktadır. Menülerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak 30 günde bir gerekli düzenlemeler ve değişiklikler yapılarak kendini tekrar etmektedir.

Rafinera Classic paketleri sağlıklı şekilde kilo vermek, kilosunu korumak, yeterli ve dengeli beslenmek isteyen herkes için uygundur... Devamını Göster

Rafinera Classic paketlerinde istenmeyen besinler menüden çıkarılamamaktadır.

Siparişinizi oluşturduktan sonra Müşteri Temsilcilerimiz sizi arayacak ve Rafinera deneyiminiz boyunca sizinle iletişimde kalacaktır.

İstanbul ve Ankara illerinde belirli bölgelere teslimatımız vardır. Fiyatlarımıza yemek ücreti, gönderim bedeli ve diyetisyen danışmanlığı dahildir.

16:30’a kadar verilen siparişler 2 iş günü sonrasında teslim edilebilir. Resmi tatil ve bayramlarda paket teslimatı yapılmamaktadır.

Beslenme planı ve kaloriler arasında talebiniz ile geçiş yapılabilmektedir.

Rafinera paketlerinin ardışık kullanım zorunluluğu yoktur, planınıza uygun şekilde 60 gün içerisinde dilediğiniz günlerde kullanabilirsiniz.
Kısa Yazı

SİPARİŞ OLUŞTUR

KALORİ SEÇİMİ

Tercih ettiğiniz günlük kalori miktarını belirleyin.


ÖĞÜN SEÇİMİ

Size en uygun öğün paketini belirleyin.

*Kahvaltı, öğlen, akşam yemekleri ve 2 ara atıştırmalık öğün
GÜN SEÇİMİ

Kaç günlük paket istediğinizi belirleyin.

/ GÜN

ÇATAL VE BIÇAK SEÇİMİ

Kaç adet çatal/bıçak seti istediğinizi belirleyin.

/ ADET

Toplam Tutar :
KUPON KODU
KUPONLARIM

KAMPANYALAR
  HESAP ÖZETİ
  Paket Tercihi :
  Paket Sayısı :
  Çatal ve Bıçak Sayısı :
  Ara Toplam :
  Kupon İndirimleri :
  Kampanya İndirimleri :
  Fiyat Avantajı :
  Ödeme Tutarı :