Arkadaşını Getir

Şimdi Fazla Kilolardan Kurtulma Zamanı!

Belki 1-2 kilo belki birazcık daha fazlan olabilir.
Peki bu kilolardan hemen kurtulmaya başlamak ister misin? Hedefin ne olursa olsun Rafinera'nın sana uygun bir planı var. Rafinera ile; üretim, paketleme ve teslimat süresince SIFIR TEMAS ile kapına kadar getirilen, lezzetli ve kalorisi hesaplanmış yemeklerle keyifle ve güvenle diyet yapmaya de dersin? Ne yiyeceğini düşünmeye-pişirmeye, temizlemeye ayıracağın saatlerde sana kalsın!

Kalorisi Hesaplanmış Yemekler Her Sabah Kapınızda!

Aç kalmadan, kalorisi hesaplanmış, düşük yağ oranına sahip besinler ile sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorsanız Rafinera Classic menüleri tam sizin ihtiyacınıza göre planlandı.

Rafinera Classic paketlerindeki başarımızın sırrı menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları çerçevesinde düşük yağ ile beslenmek vücudunuzda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemeklerin keyfini çıkartmak.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera paketleri hayatınızı kolaylaştırır.

ÖRNEK
MENÜLER

Rafinera'lı hayatınızda sizi nasıl tatların beklediğini merak ediyorsanız, örnek menülerimize göz atabilirsiniz. Rafinera beslenme planlarında günlük menüler, Rafinera Classic ve Protein Plus beslenme planlarının kendi prensiplerine göre, uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygun olan kalori ve bu kalorinin karbonhidrat, protein, yağ dağılımları yapılarak özenle hazırlanmaktadır. Menülerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak hazırlanmakta ve 30 günde bir gerekli değişiklikler yapılarak kendini tekrar etmektedir.

CLASSIC
Arkadaşını Getir

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Rafinera Classic

Azıcık Fazlam Var Diyenlere Özel

01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında 2 haftalık paketlerde özel indirim. Acele edin, fırsatı kaçırmayın!
SİPARİŞ VER

Rafinera Classic

Birazcık Fazlam Var Diyenlere Özel

01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında 3 haftalık paketlerde özel indirim. Acele edin, fırsatı kaçırmayın!
SİPARİŞ VER

Rafinera Classic

Biraz Fazlam Var Diyenlere Özel

01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında 4 haftalık paketlerde özel indirim. Acele edin, fırsatı kaçırmayın!
SİPARİŞ VER

Rafinera Classic

Var Biraz Fazlam Diyenlere Özel

01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında 5 haftalık paketlerde özel indirim. Acele edin, fırsatı kaçırmayın!
SİPARİŞ VER

* Bu veri rafinera üyelerinin ilettiği bilgiye dayalıdır. Kişiye göre değişiklik gösterir, bu miktarın altında veya üstünde kilo verilebilir. Rafinera verilecek kiloyu garanti edemez.