Temassız Teslimat İle Yemeğin Kapına Gelsin İster Misin?

Evden çalışanlar, sağlıklı beslenmek isteyenler, yemek yapmak istemeyenler... Temassız üretim, temassız paketleme ve temassız teslimat ile İki Kişilik Yemek Paketi ile tanışın! İster 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.

Rafinera İki Kişilik Yemek Paketi Nedir?

İçinde bulunduğumuz olağandışı dönemde hijyenik ve güvenli yemeğe ulaşmak hepimiz için çok kritik. Yemeklerimizi kim pişirecek, kim bize teslim edecek düşünceleri hepimizin aklında. Bu soruları ortadan kaldıracak Rafinera İki Kişilik Yemek Paketleri ister evde, ister ofiste el değmeden en hijyenik ortamda, günlük olarak taze hazırlanan güvenli yemeklere temassız teslimat ile ulaşmamızı sağlıyor.

İki Kişilik Yemek Paketlerimiz 2 kişilik öğlen ve akşam yemeklerini içermektedir. Her gün size soğuk zincir ile teslim edilen kutunuzda 2 adet öğlen ve 2 adet akşam yemeği bulunur. Yemeklerimiz hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermediğinden 2 gün içerisinde güvenle tüketebilirsiniz.

İki Kişilik Yemek Paketlerimizde tercihinize göre düşük yağ oranına sahip veya yüksek protein & düşük karbonhidrat içeren paket seçenekleri bulunmaktadır.

Menü içeriklerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak düzenli olarak Gıda Mühendislerimiz tarafından takip edilmektedir. Rafinera’da bir kez yediğiniz bir yemeği en erken 30 gün sonra tekrar tüketirsiniz.

Neden Rafinera İki Kişilik Paketi?

Dengeli ve düzenli beslemenin bağışıklık sisteminin güçlenmesindeki rolü çok önemli. Bugün beslenme alışkanlıklarımız çok daha önemli bir hale geldi. Diyetisyen ve beslenme danışmanlarımız gözetiminde tüm Rafinera menülerini bağışıklık sistemini güçlendiren C ve E vitamininden zengin, yüksek antioksidan içeriğine sahip olacak şekilde planlanmaya devam ediyoruz.

Rafinera İki Kişilik Yemek Paketleri,

Evde yemek pişirme veya paket servis yemek siparişi vermeye gerek bırakmaz.

Tercihinize göre düşük yağlı veya yüksek proteinli yemek seçenekleri sunar.

Hiçbir raf ömrü uzatıcı veya katkı maddesi içermeyen lezzetli ve sağlıklı besinlerden oluşur.

Temassız teslimat seçeneği ile sosyal temasın tamamen sıfırlanmasını sağlar.

Ürün temininden tüm üretim aşamalarına kadar gıda mühendisleri eşliğinde el değmeden hazırlanan hijyenik yemekler sunar.

İki Kişilik Yemek Paketi Örnek Menüler

Virüse Karşı Önlemler

Dış Ortamdan İzole Paketleme

Yemek kutuları UV ışınları ile steril tutulan ortamda poşetlere yerleştirilir. Dış ortamla ilişkisi tamamen kesilen kutular kapınıza hijyen eğitimini almış, endüstriyel seviye el dezenfektanı taşıyan personelimiz tarafından getirilir.

UV Işınlı Sterilizasyon

Uzun yıllardır en güvenli sanitasyon aracımız UV ışınları ile sterilizasyon uygulamamızı tüm üretim alanlarımız ve kullandığımız tüm üretim gereçleri için her gece düzenli olarak kullanmaya devam ediyoruz.

Koruyucu Ekipmanlar

Uzun yıllardır firmamızda zorunlu HACCP sisteminin çok üzerinde hijyen standartları uyguluyor olsak da sadece steril üretim alanlarımızda değil, tüm üretim katlarında eldiven, önlük, bone gibi donanımların kullanımını zorunludur.

Dezenfektan ve Yüzey Koruyucular

Uyguladığımız hijyen standartları bugünkü olağanüstü dönem için bile fazlasıyla yeterli olsa da başta %80 alkol içeren sıvı dezenfektan ve yüzey temizleyiciler olmak üzere tüm sterilize ediciler sadece üretimde değil, tüm alanlarımızda kullanılıyor.

Virüs Eğitimleri

Ekibimiz düzenli olarak hijyen ve sanitasyon eğitimi alıyor olsa da bu özel dönemde Rafinera ekibine virüse karşı alınması gereken bireysel önlemler ile ilgili eğitimler uzmanlar tarafından verildi.

Temassız Teslimat

"Temassız Teslimat" seçeneğinde paketleriniz poşetlerle istediğiniz noktalara bırakılarak sosyal temas tamamen sınırlanmaktadır.

Paketini Seç Siparişini Oluştur