Paket Yemek Rafinera Demek!

İster düşük yağ oranına sahip yemekler ile beslenin, isterseniz yüksek protein - düşük karbonhidratlı yemekler ile beslenin! Hangisini seçmeliyim diyorsanız ve size özel kampanyalarımızdan faydalanmak için 02123233010 Hizmet Hattımızdan arayın, ya da telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.

RAFİNERA NE YAPIYOR?

Rafinera; yaşam stilinize uygun, besin değerleri Dünya Sağlık Örgütü prensiplerine uygun olarak Beslenme Uzmanları tarafından hesaplanmış, sağlıklı ve dengeli beslenme paketlerini hazırlayıp kapıya kadar getiren bir paket yemek servistir.

YEMEK TEKRAR ETMEZ

Rafinera menüleri Beslenme Uzmanları ve/veya spor eğitmenleri tarafından Dünya Sağlık Örgütü beslenme prensipleri doğrultusunda tüm besin öğeleri hesaplanarak planlanmaktadır. Menü içeriklerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak düzenli olarak takip edilmektedir. Rafinera’da bir kez yediğiniz bir yemeği en erken 30 gün sonra tekrar tüketirsiniz.

ETLİ WRAP’TEN PANCAKE’E
100’LERCE FARKLI YEMEK

Rafinera'lı hayatınızda sizi nasıl tatların beklediğini merak mı ediyorsunuz? Etli wrap’ten pancake’e 100’lerce farklı yemek sizi bekliyor. Menülerimiz 30 günde bir gerekli değişiklikler yapılarak kendini tekrar etmektedir.

LEZZETLİ VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER

Rafinera mutfağında, yemeklerin ve içeceklerin yapımında kullandığımız ürünler günlük olarak tedarik edilir. Kullandığımız ürünlerin tazeliği gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, bağımsız bir gıda laboratuvarı tarafından denetlenir ve size taze olarak ulaşması için tüm işlemlerin yapıldığından emin olunur. Kullandığımız tüm ürünler, konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimiz tarafından özel üreticilerden veya organik ürün tedarikçilerinden sağlık ve lezzet öğeleri ön planda tutularak özenle seçilir.

RAFİNERA'DA VİRÜSE KARŞI ÖNLEMLER

DIŞ ORTAMDAN İZOLE PAKETLEME

Sizleri Rafinera menüleri ile sağlıklı ve dengeli beslenirken çeşitli endişelerden uzak tutabilmek için artık yemekleriniz kutulara yerleştirildikleri UV ışınları ile steril tutulan ortamda yine steril olarak temin ettiğimiz poşetlerin içine yerleştirilecek. Dış ortamla ilişkisi tamamen kesilen kutular kapınıza kadar bu şekilde, hijyen eğitimini almış, üzerlerinde endüstriyel seviye el dezenfektanları taşıyan personelimiz tarafından taşınacak.

KORUYUCU
EKİPMANLAR

Uzun yıllardır firmamızda zorunlu HACCP sisteminin çok üzerinde hijyen standartları uyguluyor olsak da sadece steril üretim alanlarımızda değil, tüm üretim katlarında eldiven, önlük, bone gibi donanımların kullanımını zorunlu kıldık.

DEZENFEKTAN VE
YÜZEY TEMİZLEYİCİLER

Uyguladığımız hijyen standartları bugünkü olağanüstü dönem için bile fazlasıyla yeterli olsa da başta %80 alkol içeren sıvı dezenfektan ve yüzey temizleyiciler olmak üzere tüm sterilize ediciler sadece üretimde değil, tüm alanlarımızda kullanılıyor.

UV IŞINLI
STERİLİZASYON

Uzun yıllardır en güvenli sanitasyon aracı olarak gördüğümüz UV ışınları ile sterilizasyon uygulamamızı tüm üretim alanlarımız ve kullandığımız tüm üretim gereçleri için her gece düzenli olarak uygulamaya devam ediyoruz.

VİRÜS
EĞİTİMLERİ

Ekibimiz düzenli olarak hijyen ve sanitasyon eğitimi alıyor olsa da bu özel dönemde Rafinera ekibine virüse karşı alınması gereken bireysel önlemler ile ilgili eğitimler uzmanlar tarafından verildi.

TEMASSIZ TESLİMAT

Dış ortam ile ilişkisi kesilmiş paketleme önlemlerinin devamı olarak “Temassız Teslimat” seçeceğini de sizlere sunuyoruz. Bu seçenekte paketleriniz poşetlerle istediğiniz noktalara bırakılarak sosyal temas tamamen sınırlanacak. Bu uygulamaya geçmek için sistemimizde kayıtlı teslimat bilgilerinizi “TEMASSIZ TESLİMAT” olarak güncellemeniz yeterli.

PROTEİN PLUS


Protein Plus menümüz spor yapan ve protein oranı yüksek, karbonhidrat oranı düşük yemekler tüketmek isteyen kişilerin beslenme ihtiyacını karşılamaya destek olmak için hazırlanmıştır. Günlük ortalama 165 gr’a kadar protein içeren beslenme planımız spor eğitmenleri ve diyetisyenlerimiz tarafından spor yapanlar ve yüksek proteinli beslenmek isteyenler için düşük karbonhidrat, yüksek protein prensibi ile planlanmıştır.

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz. Karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında temazsız teslimat ile kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hayatınıza kolaylık getirir.

CLASSIC PAKET


Kilo vermek için uygulaması zor, sağlığınıza uymayan diyet programlarına girmek ve “diyet” olarak adlandırılan lezzetsiz yemeklere mahkûm olmak zorunda değilsiniz. Unutmayın kilo vermek sağlıklı ve dengeli beslenmeden geçer. Rafinera Classic paketlerindeki başarımızın sırrı menülerimizin düşük yağ oranı ile karbonhidrat, protein, yağ dağılımı yapılarak profesyoneller tarafından planlanmasıdır. Sağlıklı ve dengeli beslenme kuralları çerçevesinde düşük yağ ile beslenmek vücudunuzda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olmaktadır.

Rafinera Classic; günlük 1100, 1500 ve 1900 kalori içeren 3 farklı seçenek ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Classic paketleri hayatınıza kolaylık getirir.

Kalorisi hesaplanarak düşük yağ miktarı ile hazırlanmış yemekler ile dengeli beslenmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken, her sabah kapınıza gelen yemekleri keyifle tüketmek.

Tümünü Göster

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Yonca Lodi

Sanatçı

Kısa bir sürede kilo vermeye başladım, uzunca bir süre de Rafinera'dan vazgeçmek istemiyorum. Gittiğim her yerde benim ile olan sağlıklı arkadaşımı çok seviyorum!

Devamını Oku...

Suna Dumankaya

Güzellik Uzmanı

3 ana 2 ara öğünden oluşan beslenme paketim ile hiçbir tadı özlemedim. İyi ki varsın rafinera, herşey için çok teşekkür ederim.

Devamını Oku...

Şebnem Bozoklu

Oyuncu

Sabah erken saatlerde sete ya da evime geliyor sürprizli siyah kutum ve içinden çıkan nefis lezzetler

Devamını Oku...