RAFİNERA'DA VİRÜSE KARŞI ÖNLEMLER

Virüs vakalarıyla ilgili son haberlerin ve ortaya çıkan belirsizliğin günlük yaşamlarımızın akışına yaptığı etkiyi hep birlikte yaşıyoruz. Bu olağanüstü durumda hepimiz sosyal temaslarımızı sınırlamaya çalışırken, evden çıkmadan güvenilir gıdaya ulaşmanın öneminin farkındayız. 13 yıllık temassız üretim ve paketleme tecrübemizle tüm ürünlerimizi gönül rahatlığıyla dün olduğu gibi bugün de tüketmeye devam edebilirsiniz.

 

Dengeli ve düzenli beslemenin bağışıklık sisteminin güçlenmesindeki rolü çok önemli. Bugün beslenme alışkanlıklarımız çok daha önemli bir hale geldi. Diyetisyen ve beslenme danışmanlarımız gözetiminde tüm Rafinera menülerini bağışıklık sistemini güçlendiren C ve E vitamininden zengin, yüksek antioksidan içeriğine sahip olacak şekilde planlanmaya devam ediyoruz.

DIŞ ORTAMDAN İZOLE PAKETLEME

Sizleri Rafinera menüleri ile sağlıklı ve dengeli beslenirken çeşitli endişelerden uzak tutabilmek için artık yemekleriniz kutulara yerleştirildikleri UV ışınları ile steril tutulan ortamda yine steril olarak temin ettiğimiz poşetlerin içine yerleştirilecek. Dış ortamla ilişkisi tamamen kesilen kutular kapınıza kadar bu şekilde, hijyen eğitimini almış, üzerlerinde endüstriyel seviye el dezenfektanları taşıyan personelimiz tarafından taşınacak.

KORUYUCU
EKİPMANLAR

Uzun yıllardır firmamızda zorunlu HACCP sisteminin çok üzerinde hijyen standartları uyguluyor olsak da sadece steril üretim alanlarımızda değil, tüm üretim katlarında eldiven, önlük, bone gibi donanımların kullanımını zorunlu kıldık.

DEZENFEKTAN VE
YÜZEY TEMİZLEYİCİLER

Uyguladığımız hijyen standartları bugünkü olağanüstü dönem için bile fazlasıyla yeterli olsa da başta %80 alkol içeren sıvı dezenfektan ve yüzey temizleyiciler olmak üzere tüm sterilize ediciler sadece üretimde değil, tüm alanlarımızda kullanılıyor.

UV IŞINLI
STERİLİZASYON

Uzun yıllardır en güvenli sanitasyon aracı olarak gördüğümüz UV ışınları ile sterilizasyon uygulamamızı tüm üretim alanlarımız ve kullandığımız tüm üretim gereçleri için her gece düzenli olarak uygulamaya devam ediyoruz.

VİRÜS
EĞİTİMLERİ

Ekibimiz düzenli olarak hijyen ve sanitasyon eğitimi alıyor olsa da bu özel dönemde Rafinera ekibine virüse karşı alınması gereken bireysel önlemler ile ilgili eğitimler uzmanlar tarafından verildi.

TEMASSIZ TESLİMAT

Dış ortam ile ilişkisi kesilmiş paketleme önlemlerinin devamı olarak “Temassız Teslimat” seçeceğini de sizlere sunuyoruz. Bu seçenekte paketleriniz poşetlerle istediğiniz noktalara bırakılarak sosyal temas tamamen sınırlanacak. Bu uygulamaya geçmek için sistemimizde kayıtlı teslimat bilgilerinizi “TEMASSIZ TESLİMAT” olarak güncellemeniz yeterli.