Ofiste Hijyenik ve Güvenli Beslenmeye Ne Dersiniz?

"Öğlen yemeğinde ne yiyeceğim, nerede yiyeceğim" derdine son! Paketli, güvenli, hijyenik ve lezzetli yemekler her gün ofisinde... İster 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.

Rafinera Ofis Yemek Paketi Nedir?

Yaşadığımız bu olağandışı dönemde hijyenik ve güvenli yemeğe ulaşmak hepimiz için çok önemli. Rafinera Ofis Yemek Paketi kurumlara ve gruplara sunulan özel öğlen yemeği servisidir. Ofiste kaç kişi olursanız olun, restoran kalitesinde yemek servisi almak istiyorsanız sizi Rafinera Ofis Yemek Paketi ile tanıştıralım.

Rafinera Ofis Yemek Paketi ile yemekhaneye, mutfak ekipmanlarına hatta servis elemanına bile ihtiyacınız kalmaz. Ofis Yemek Paketleri yetişkin bir bireyin bir öğlen öğününde doyabileceği miktar ve çeşitte lezzetli yemekleri içerir. Her gün sağlıklı, lezzetli ve güvenli beslenmenizi sağlar. El değmeden, en hijyenik ortamda, günlük olarak taze hazırlanan güvenli ve lezzetli yemekler her gün temassız teslimat ile size teslim edilir. Bu sayede “öğlen yemeğinde ne yiyeceğim, nerede yiyeceğim” derdi ortadan kalkar.

Rafinera yemekleri bakteri oluşum riskini ortadan kaldırmak için soğuk zincir korunarak size teslim edilir. Yemeklerimiz hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermediğinden 2 gün içerisinde güvenle tüketebilirsiniz. Tüm yemekler kişiye özel kullan-at kaplarda servis edilir. Menü içeriklerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak düzenli olarak Gıda Mühendislerimiz tarafından takip edilmektedir. Rafinera’da bir kez yediğiniz bir yemeği en erken 30 gün sonra tekrar tüketirsiniz.

Rafinera Ofis Paketi Nasıl Çalışır?

Kişi sayısı ve teslimat günleri belirlenerek sipariş oluşturulur. En az 3 kişi olmalıdır.
(Kalabalık gruplara özel fiyat çalışması için Müşteri Hizmetlerine ulaşılmalıdır.)
Taze ve doğal malzemelerimizi Gıda Mühendislerimizin gözetiminde günlük olarak seçilir.
Hiçbir katkı maddesi içermeyen ve her gün değişen gurme yemeklerimiz el değmeden uzman şeflerimiz tarafından pişirilir.
Tüm yemekler hijyenik ve kişiye özel kullan-at kaplara dış ortamdan izole ortamda yerleştirilerek gönderime hazır hale getirilir.
Her gün 12:00’a kadar belirlenen saatte yemekler, gıda güvenliği için soğuk zincir korunarak size (İstanbul & Ankara) teslim edilir.

Neden Rafinera Ofis Yemek Paketi?

İçinde bulunduğumuz dönemde hijyenik ve güvenli yemekler ile dengeli ve düzenli beslenerek bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak bir zorunluluk. Diyetisyen ve beslenme danışmanlarımız gözetiminde tüm Rafinera menülerini bağışıklık sistemini güçlendiren C ve E vitamininden zengin, yüksek antioksidan içeriğine sahip olacak şekilde planlanmaya devam ediyor.

Rafinera Ofis Yemek Paketi ile yemekhaneye, mutfak ekipmanlarına, servis elemanına ihtiyacınız kalmaz. Güvenli ve lezzetli öğlen yemekleri ile firmanın yemek maliyetini düşürmekle birlikte çalışanlara da keyifli bir deneyim sunabilirsiniz.

Rafinera Ofis Yemek Paketi,

Ofiste öğlen yemeği hazırlama veya dışarıdan paket servis yemek siparişi vermeye gerek bırakmaz.

Bakteri oluşum riskini minimize etmek için tüm yemekler soğuk zincir ile teslim edilir.

Hiçbir raf ömrü uzatıcı veya katkı maddesi içermeyen lezzetli, güvenli ve sağlıklı besinlerden oluşur.

Temassız teslimat seçeneği ile sosyal temasın tamamen sıfırlanmasına olanak verir.

Ürün temininden tüm üretim aşamalarına kadar gıda mühendisleri eşliğinde el değmeden hazırlanan hijyenik yemekler sunar.

Yemek kartı limitlerinin içinde kalarak her gün sağlıklı ve lezzetli beslenmenizi sağlar.

Tüm yemekler hijyenik ve kişiye özel kullan-at kaplar ile servis edilir. Kendi kabı ile mikrodalga fırında kolaylıkla ısıtma olanağı sağlar.

Talep alındıktan 2 iş günü sonrasında yemek servisine başlanır. İstanbul ve Ankara’da geçerlidir.

Ofis Yemek Paketi Örnek Menüler

Virüse Karşı Önlemler

Dış Ortamdan İzole Paketleme

Yemek kutuları UV ışınları ile steril tutulan ortamda poşetlere yerleştirilir. Dış ortamla ilişkisi tamamen kesilen kutular kapınıza hijyen eğitimini almış, endüstriyel seviye el dezenfektanı taşıyan personelimiz tarafından getirilir.

UV Işınlı Sterilizasyon

Uzun yıllardır en güvenli sanitasyon aracımız UV ışınları ile sterilizasyon uygulamamızı tüm üretim alanlarımız ve kullandığımız tüm üretim gereçleri için her gece düzenli olarak kullanmaya devam ediyoruz.

Koruyucu Ekipmanlar

Uzun yıllardır firmamızda zorunlu HACCP sisteminin çok üzerinde hijyen standartları uyguluyor olsak da sadece steril üretim alanlarımızda değil, tüm üretim katlarında eldiven, önlük, bone gibi donanımların kullanımını zorunludur.

Dezenfektan ve Yüzey Koruyucular

Uyguladığımız hijyen standartları bugünkü olağanüstü dönem için bile fazlasıyla yeterli olsa da başta %80 alkol içeren sıvı dezenfektan ve yüzey temizleyiciler olmak üzere tüm sterilize ediciler sadece üretimde değil, tüm alanlarımızda kullanılıyor.

Virüs Eğitimleri

Ekibimiz düzenli olarak hijyen ve sanitasyon eğitimi alıyor olsa da bu özel dönemde Rafinera ekibine virüse karşı alınması gereken bireysel önlemler ile ilgili eğitimler uzmanlar tarafından verildi.

Temassız Teslimat

"Temassız Teslimat" seçeneğinde paketleriniz poşetlerle istediğiniz noktalara bırakılarak sosyal temas tamamen sınırlanmaktadır.

Sipariş Oluştur

KİŞİ SAYISI

Günlük kaç kişilik yemek servisi istediğinizi belirleyin.

GÜN ADEDİ

Kaç gün yemek servisi istediğinizi belirleyin.

TOPLAM PAKET ADEDİ

Sipariş edilecek toplam öğün adedini göstermektedir.
(Kişi Sayısı X Gün Adedi)

ÇATAL VE BIÇAK ADEDİ

Kaç adet çatal/bıçak seti istediğiniz belirleyin.

İLK TESLİMAT TARİHİ

İlk yemek gönderimi istediğiniz tarihi belirleyin.