Rafinera Paketleri

Paket Yemek Rafinera Demek!

Rafinera'dan her ihtiyaca uygun yemeği kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Kendinize uygun programı belirleyin, yemekleriniz hemen kapınıza gelmeye başlasın.

Rafinera üretim merkezinde tüm yemekler HACCP hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanır ve UV ışınları altında el değmeden paketlenir. Dış ortam ile ilişkisi tamamen kesilen yemek kutuları kapınıza kadar hijyen eğitimi almış personeller tarafından taşınarak, tercihinize göre temassız teslimat seçeneği ile size teslim edilir.

Her biri paketli, güvenli, hijyenik, lezzetli ve amacınıza uygun hazırlanmış yemeklerden oluşan paketlerimizi sizin için aşağıda grupladık. Kendinize uygun olanı seçin, hemen başlayın!

Günlük Paketler

Günlük paketlerimiz hedefiniz doğrultusunda tüm gün boyunca tüketmeniz gereken ana ve ara öğünlerin tamamını içermektedir. Tercihinize göre daha az sayıda öğünü içeren günlük paketlerimiz de mevcuttur.

Öğün Paketleri

Öğün paketlerimiz ister öğlen, ister akşam, dilediğiniz öğünde tüketebileceğiniz yemekleri içermektedir. Tercihlerinize en uygun paketi seçebilmeniz için farklı opsiyonlarımız
mevcuttur.