PROTEİN PLUS

RAFİNERA PROTEİN PLUS PAKETİ

Protein Plus menümüz spor yapan ve protein oranı yüksek, karbonhidrat oranı düşük yemekler tüketmek isteyen kişilerin ihtiyacını karşılamak için hazırlanmıştır.

Glisemik değerleri düşük olan Protein Plus beslenme planı yüksek oranda ve kaliteli protein sunar. Günlük ortalama %35 protein içeren menülerde makarna, pirinç, ekmek, beyaz un ve katkı şeker gibi basit karbonhidratlar bulunmaz. Karbonhidrat ihtiyacı doğal ve lif oranı yüksek besinlerle karşılanır.

Rafinera Protein Plus; günlük 1300, 1700 ve 2100 kalori içeren 3 farklı kalori seçeneği ile Rafinera standardı olan lezzet, sağlık ve kolaylığı bir arada sunar. Her gün belirlediğiniz saat aralığında kapınıza teslim edilen Rafinera Protein Plus paketleri hedeflerinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

ÖRNEK
MENÜLER

Rafinera'lı hayatınızda sizi nasıl tatların beklediğini merak ediyorsanız, örnek menülerimize göz atabilirsiniz. Rafinera beslenme planlarında günlük menüler, her iki beslenme planının kendi prensiplerine göre, uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygun olan kalori ve bu kalorinin karbonhidrat, protein, yağ dağılımları yapılarak özenle hazırlanmaktadır. Menülerimiz mevsimsel değişiklikler göz önünde bulundurularak 30 günde bir gerekli düzenlemeler ve değişiklikler yapılarak kendini tekrar etmektedir.

Rafinera Protein Plus spor yapan, protein ağırlıklı beslenerek kilo vermek, kilosunu korumak, yeterli ve dengeli beslenmek isteyen herkes için uygundur.... Devamını Göster

Rafinera Protein Plus paketlerinde istenmeyen besinler menüden çıkarılamamaktadır.

Siparişinizi oluşturduktan sonra Müşteri Temsilcilerimiz sizi arayacak ve Rafinera deneyiminiz boyunca sizinle iletişimde kalacaktır.

İstanbul ve Ankara illerinde belirli bölgelere teslimatımız vardır. Fiyatlarımıza yemek ücreti, gönderim bedeli ve diyetisyen danışmanlığı dahildir.

16:30’a kadar verilen siparişler 2 iş günü sonrasında teslim edilebilir. Resmi tatil ve bayramlarda paket teslimatı yapılmamaktadır.

Beslenme planı ve kaloriler arasında talebiniz ile geçiş yapılabilmektedir.

Rafinera paketlerinin ardışık kullanım zorunluluğu yoktur, planınıza uygun şekilde 60 gün içerisinde dilediğiniz günlerde kullanabilirsiniz.
Kısa Yazı

SİPARİŞ OLUŞTUR

KALORİ SEÇİMİ

Tercih ettiğiniz günlük kalori miktarını belirleyin.


ÖĞÜN SEÇİMİ

Size en uygun öğün paketini belirleyin.

*Kahvaltı, öğlen, akşam yemekleri ve 2 ara atıştırmalık öğün
GÜN SEÇİMİ

Kaç günlük paket istediğinizi belirleyin.

/ GÜN

ÇATAL VE BIÇAK SEÇİMİ

Kaç adet çatal/bıçak seti istediğinizi belirleyin.

/ ADET

Toplam Tutar :
KUPON KODU
KUPONLARIM

KAMPANYALAR
  HESAP ÖZETİ
  Paket Tercihi :
  Paket Sayısı :
  Çatal ve Bıçak Sayısı :
  Ara Toplam :
  Kupon İndirimleri :
  Kampanya İndirimleri :
  Fiyat Avantajı :
  Ödeme Tutarı :