Kısa Sürede Yenilenin!

Rafinera Reset vücudunuzda birikmiş toksinlerin atımına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Hemen yenilenmeliyim diyorsanız size özel kampanyalarımızdan faydalanmak için ister 02123233010 Hizmet Hattımızdan siz bizi arayın, isterseniz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.

Rafinera Reset Nedir?

Detoks, yanlış beslenme, yaşam tarzı ve çevresel faktörler nedeniyle kirlenen vücudumuzun, belirli bir süre boyunca toksinlerden arındırılma ve temizlenmesidir. Vücudumuzun düzenli aralıklar ile arınmaya ihtiyacı vardır.

NEDEN?

Günlük beslenmemizde tükettiğimiz hayvansal proteinler, alkol, işlenmemiş tahıl ürünleri, ilave şekerli atıştırmalıklar gibi gıdalar vücudumuza toksik taşırlar.

Hava kirliliği, su kirliliği, düzensiz uyku saatleri, hareketsizlik ve stres, daha fazla toksik maddeyi vücudumuza almamıza sebep olur.

Rafinera Reset programının öncelikli amacı vücudumuzun toksik alımına ayda birkaç gün ara verip, organlarımıza destek olarak vücudun dinlenmesini sağlamak ve birikmiş toksinleri atmasına yardımcı olmaktır.

Neden Rafinera Reset?

Hedef vücudu zararlı maddelerden arındırmak olduğundan, Rafinera Reset kısa bir süre (ayda ortalama 3 gün yapılması önerilir) boyunca vücudu vitamin, mineral ve canlı enzimlerle besleyen bir temizlenme programıdır.

Rafinera Reset menüleri sadece sıvı tüketmek istemeyenlere uygun olarak, diyetisyenlerimiz tarafından, içeriğinde süper besinler barındıran yiyecekler ve cold pressed sebze meyve karışımı Rafinera Juice’lar ile planlanmıştır. Katı ve sıvı besinleri bir arada sunan Rafinera Reset menüleri 3 günde bir kendini tekrarlarken, günde yaklaşık 1000kkal içeren 6 öğün şeklinde planlanmıştır.


TAZE

KATKISIZ

VEGAN

LAKTOZSUZ

4 Adımda Rafinera Reset

Kaç gün Reset istediğini seç
Teslimat tarihlerini belirle
Taze olarak hazırlayalım
Her gün kapına getirelim

SİPARİŞ OLUŞTUR

GÜN SEÇİMİ

Kaç günlük paket istediğinizi belirleyin.

/ GÜN
* Ayda 3 gün kullanımı önerilmektedir.

ÇATAL VE BIÇAK SEÇİMİ

Kaç adet çatal/bıçak istediğiniz belirleyin.

/ ADET